1.Amatör küme 15.grupta ligi 2.sırada bitirerek Süper Amatör lige çıkma mücadelesi veren Başıbüyükspor Selimiye stadında Kemahsporu 2Emre ve Semih’in golleri ile 2-0 yenerek  2.sıraya çıktı.

Selimiye stadında oynadığı maçta Başıbüyükspor elde ettiği .u galibiyet ile 1.Amatör küme 15.grupta oynadığı 19 maçta 13 galibiyet, 4 Beraberlik, 2 yenilgi ile 43 puan toplayarak 2.sırada ki yerini aldı.

Fikirtepe Dumlupınarspor’la kıyasıya bir mücadele veren Başıbüyükspor ligin son haftasına girildiğinde aldığı bu galibiyet ile büyük bir avantaj elde etmiş oldu.
Çakmakspor’u haftaya evinde ağırlayacak olan Başıbüyükspor, Çakmak maçından da başarı ile çıktığı taktirde Süper Amatör’e çıkmaya hak kazanacak. Rakibi Fikirtepe Dumlupınarspor ise grupta küme düşme mücadelesi veren Beykoz Çavuşbaşı spor ile kendi sahasında karşılaşacak, maçı kazansa bile Başıbüyükspor maçının sonucunu bekleyecek.

Başıbüyük Spor Kulübü hakkındaki tüm gelişmeleri www.basibuyukspor.org.tr  den takib edebilirsiniz. Başıbüyük Spor Kulübü  MANDALİN Spor Kulübü Otomasyonu Alt Yapısını kullanmaktadır.